Informacje prasowe

 • Yareal i RD bud znowu razem budują!

  Już wkrótce na mapie Warszawy pojawi się nowa inwestycja mieszkaniowa. W sercu Starych Włoch właśnie rozpoczyna się budowa Rezydencji Chrobrego, której wysoki standard docelowo potwierdzi certyfikat BREEAM. Generalnym Wykonawcą została firma RD bud, która z firmą Yareal spotyka się na placu budowy już po raz szósty!

 • RD bud inicjuje start nowej spółki w Grupie Rabot Dutilleul!

  Firma RD bud z grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, działająca w zakresie generalnego wykonawstwa obiektów kubaturowych, obchodzi w tym roku 20-lecie działalności. Ale nie jest to jej jedyny powód do dumy w ostatnim czasie. Pozytywne doświadczenia spółki zdobyte na rynku niemieckim zaowocowały utworzeniem nowego oddziału w Grupie, która już od blisko 100 lat rozwija swoją ofertę na rynku światowym.

 • RD bud hucznie uczcił 20-lecie działalności

  W czwartek, 12 października 2017 r. Reduta Banku Polskiego w Warszawie dosłownie pękała w szwach, a to wszystko za sprawą gości, którzy tłumnie przybyli, by wspólnie z firmą RD bud świętować 20. urodziny jej działalności.

 • 20 lat minęło… RD bud świętuje Jubileusz działalności!

  Indywidualne podejście do każdego projektu, dbałość o długofalowe relacje, a także umiejętne łączenie najnowszych technologii z troską o środowisko naturalne to filary, na których swój sukces w branży opiera wyspecjalizowana w generalnym wykonawstwie spółka RD bud. Właśnie mija 20 lat od momentu, w którym weszła na plac budowy, by zrealizować swój pierwszy kontrakt.

 • RD bud Orłem Polskiego Budownictwa 2017!

  „Orły Polskiego Budownictwa 2017” zostały rozdane! 19 maja br. w warszawskim hotelu Sangate Hotel Airport odbyła się Wielka Gala „Polska Przedsiębiorczość 2017”, podczas której dokonano wręczenia najważniejszych nagród branży budowlanej… Laureaci to firmy, o których bez wahania można powiedzieć, że są wizytówką polskiej gospodarki.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>