Dla mediów

 • RD bud hucznie uczcił 20-lecie działalności

  W czwartek, 12 października 2017 r. Reduta Banku Polskiego w Warszawie dosłownie pękała w szwach, a to wszystko za sprawą gości, którzy tłumnie przybyli, by wspólnie z firmą RD bud świętować 20. urodziny jej działalności.

  zobacz więcej
 • 20 lat minęło… RD bud świętuje Jubileusz działalności!

  Indywidualne podejście do każdego projektu, dbałość o długofalowe relacje, a także umiejętne łączenie najnowszych technologii z troską o środowisko naturalne to filary, na których swój sukces w branży opiera wyspecjalizowana w generalnym wykonawstwie spółka RD bud. Właśnie mija 20 lat od momentu, w którym weszła na plac budowy, by zrealizować swój pierwszy kontrakt.

  zobacz więcej
 • RD bud Orłem Polskiego Budownictwa 2017!

  „Orły Polskiego Budownictwa 2017” zostały rozdane! 19 maja br. w warszawskim hotelu Sangate Hotel Airport odbyła się Wielka Gala „Polska Przedsiębiorczość 2017”, podczas której dokonano wręczenia najważniejszych nagród branży budowlanej… Laureaci to firmy, o których bez wahania można powiedzieć, że są wizytówką polskiej gospodarki.

  zobacz więcej
 • Aktualne trendy w projektowaniu powierzchni biurowych

  W dniu 7 kwietnia 2017 r. odbyły się kolejne warsztaty w ramach Construction Marketing Group, które tym razem przygotowała i poprowadziła firma RD bud – Generalny Wykonawca obiektów kubaturowych. Tematem przewodnim spotkania były nowoczesne biurowce, a w szczególności ich aranżacja w sposób najbardziej przyjazny dla użytkowników.

  zobacz więcej
 • B&B Kraków w portfelu zamówień firmy RD bud!

  B&B Hotels kontynuuje dynamiczny rozwój w naszym kraju i startuje z nową inwestycją. Przy okazji tego projektu, znana sieć po raz kolejny zaprosiła do współpracy firmę RD bud, która jeszcze we wrześniu kończyła budowę hotelu tej marki w Katowicach. Generalny Wykonawca przeniósł się zatem ze Śląska do sąsiedniej Małopolski, by u podnóża Wawelu postawić B&B Kraków.

   

  zobacz więcej