• Property Journal Polska Giełda Nieruchomości 3/2014

  „Oxygen Park – ekologiczny biurowiec w Warszawie”

   „ Zakończono prace wykończeniowe biurowca Oxygen Park w Warszawie (…)Autorem projektu jest pracownia JEMS Architekci, a inwestorem Yareal Polska. Za realizację prac budowlanych pod klucz oraz dobór instalacji energooszczędnych odpowiedzialna była spółka RD bud, specjalizująca się w tego typu działaniach (…).”

 • Inteligentny Budynek 1/2014

  „Jakie inteligentne rozwiązania w galeriach handlowych wymuszają inwestorzy?”

   „Sebastian Rokicki, RD bud: Każda galeria handlowa to obiekt o znacznej kubaturze, gdzie codziennie przewija się ogromna liczba ludzi, spędzając w niej nawet po kilka godzin. To budynki o wysokich potrzebach energetycznych, takich jak ogrzewanie, klimatyzacja, oświetlenie, zapotrzebowanie w wodę. Jednocześnie galeria handlowa musi być atrakcją sama w sobie, by przyciągała rzesze klientów i drobnych inwestorów(…).”

 • Puls Biznesu 26.02.2014

  „Ekologia ma wiele twarzy”

   „Jean Luc Darras, dyrektor ds. technicznych RD bud: Bardziej niż o popularności budownictwa ekologicznego powinniśmy mówić o zwiększającej się świadomości ekologicznej, które następuje w trzech dziedzinach(…).”

 • Puls Biznesu 18.02.2014

  „Sprostowanie”

  „W tekście „Zaczynają się zmiany w Arkadii”, który ukazał się w „Pulsie Biznesu” 11 lutego 2013 r., popełniliśmy błąd w nazwie generalnego wykonawcy remontu. Wszystkie prace przeprowadzi firma RD bud”

 • Polska Dziennik Zachodni 21.01.2014

  „ Coraz chętniej spędzamy wolny czas poza domem”

  „ (…) trwają pracą aranżacyjne nad przebudową 6 butików w Centrum Handlowym Pogoria w Dąbrowie Górniczej. Generalnym wykonawcą robót jest firm RD bud, która w latach 2007 – 2008 realizowała obiekt (…)”