• Polish Real Estate Market” 15.05 – 22.05.2014

  „RD bud realizuje rozbudowę zakładu produkcyjnego Royal Canin w Niepołomicach”

  „(…) RD bud realizuje prace przy rozbudowie kompleksu produkcyjnego Royal Canin w Niepołomicach (…) Zgodnie z naszymi nieoficjalnymi informacjami z PREM 708, został także generalnym wykonawcą biurowca we Wrocławiu przy ul. Dubois 41 (…)”

 • Builder 4/2014

  „ 25 IX – XII Konferencja „Zrównoważone renowacje – druga „młodość” inwestycji budowlanych”

  „Konferencja zostanie zorganizowana przez firmę RD bud (…) W trakcie seminarium uznani eksperci omawiać będą zagadnienia związane z realizacja poszczególnych etapów modernizacji inwestycji budowlanych, takich jak centra handlowe, obiekty biurowe czy mieszkalne(…)”

 • Gazeta Dewelopera nr 1/2014

  „Nowy szyk na wrocławskim Nadodrzu - Kurkowa 14”

  „(…) Atrakcyjnie usytuowane obiekty mieszkalne ujmują zarówno niebanalną architekturą, jak i bliskością infrastruktury miejskiej. Coraz częściej alternatywą dla domu jest więc studio z antresolą i okazałym tarasem z widokiem na okoliczny park lub rzekę. Szansę na rozkoszowanie się taką wygodą jeszcze przed końcem 2014 roku będą mieli mieszkańcy Wrocławia. Inwestycja „Kurkowa 14” realizowana jest obecnie przez należące do francuskiej Grupy Rabot Dutilleul firmy RD bud oraz Nacarat ( …)”

 • Gazeta Dewelopera 1/2014

  „Ekologiczne oblicze biznesu. Oxygen Park”

  „(…) Budynki biurowe stanowią niezwykle istotny element panoramy miasta. Zwłaszcza w dużych aglomeracjach pełnią one zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną. Wybudowany w biznesowej części stolicy biurowiec Oxygen Park spełnia oba te warunki - zachwyca aranżacją i promuje przestrzenne, pro-ekologiczne budownictwo. Istotny wkład w urzeczywistnienie nieszablonowego projektu miała firma RD bud, która w charakterze Generalnego Wykonawcy odpowiedzialna była zarówno za budowę obiektu „pod klucz”, jak i doposażenie go w energooszczędne instalacje (…)”

 • Builder 1/2014

  „RD bud nadaje szyku wrocławskiemu Nadodrzu”

  „(…) Dopełnieniem kompleksu „Kurkowa 14” będzie prestiżowy biurowiec o powierzchni około 7 tys.m2(…) Autorem emanującej nowoczesnym szykiem koncepcji architektonicznej jest Maćków Pracownia Projektowa. Nad realizacją inwestycji czuwa natomiast główny inwestor firma Nacarat, Do realizacji w charakterze generalnego wykonawcy zaproszono spółkę RD bud”