• Polish Real Estate Market 4-10.10.2014

  RD bud zrealizuje na zlecenie Nexity osiedle "My Bemowo" w Warszawie z ok. 300 mieszkaniami"

  „21 sierpnia firma Nexity wybrała spółkę RD bud na generalnego wykonawcę osiedla "My Bemowo" w Warszawie przy ul. Batalionów Chłopskich. Prace przy realizacji I etapu, obejmującego 124 lokale, rozpoczną się w połowie września i potrwaja do I kw. 2016 r. (...)"

 • Forum Branżowe 10/2014

  Obieg konieczny"

  „Firma RD bud była organizatorem seminarium: Zrównoważone renowacje - druga młodość inwestycji budowlanych. Spotkanie odbyło się w Warszawie z udziałem polskich i francuskich profesjonalistów z branzy budowlanej. Większość wypowiedzi poruszała problematykę zmian w przepisach budowlanych, jakie sukcesywnie obejmować będą rynek Unii Europejskiej do 1 stycznia 2021 roku. (...)"

 • Shopping Center Poland 9/2014

  Ekologiczne budownictwo"

  „(...) Urzeczywistnienie załozeń inwestorów i koncepcji projektantów nie jest łatwym zadaniem, ale firma RD bud doskonale radzi sobie z tym zadaniem. Jako generalny wykonawca, obecny na polskim rynku od 1997 roku, specjalizuje się w budowie "pod klucz" centrów handlowych, hoteli, biur, centrów logistycznych i przemysłowych oraz obiektów wymagajcych renowacji. Rozwijają się dynamicznie, umacnia swoją pozycję na rynku i zwiększa liczbę realizacji (...)."

 • świat architektury 9/2014

  Konferencja Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa"

  „25 września 2014 r. w Warszawie specjaliści z kraju i zagranicy pochylą się nad zagadnieniem rewitalizacji obiektów budowlanych. Organizatorem konferencji poświęconej tematyce 'Zrównoważone renowacje - druga młodość inwestycji budowlanych" jest firma RD bud, która od lat propaguje politykę nowoczesnego budownictwa pozostającego w zgodzie z naturą. (...)"

 • Polski Instalator 7-8/2014

  Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa"

  „Wrześniowa konferencja to XII już sympozjum wiedzy organizowane przez RD bud w ramach projektu „Partnerstwo dla zrównoażonego budownictwa". Zapoczątkowany w 2010 r. cykl spotkań ma na celu zarównow podnoszenie świadomości w kwestii zrównoważonego rozwoju, jak i promowanie horyzontalnej współpracy wszystkich grup zawodowych biorących udział w procesie realizacji inwestycji budowlanych. (...)"