• Przegląd budowlany 1/2015

  Czas na budownictwo zwrównoważone energetycznie"

  „(...) Tylko zakrojona na szeroką skalę kampania informacyjna może wpłynąć na zmianę postrzegania nowych regulacji prawnych i przyczynić się do transformacji polskiego rynku nieruchomości - mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny firmy RD bud, która od lat propaguje polityke nowoczesnego budownictwa pozostającego w zgodzie z naturą."

 • Głos Wielkopolski 16.01.2015

  Budownictwo zrównoważone energetycznie jest już coraz bliżej nas"

  „(...) Tymczasem wciąż zbyt mało uwagi poświęca się korzyściom, jakie niesie za sobą wysoka efektywność energetyczna sektora budowlanego dla inwestora czy najemcy. Nie tylko w kontekście inwestycyjnym, ale również tych odnoszących się do wydajności i zdrowego miejsca pracy - mówi eric Agnello z RD bud."

 • Przegląd budowlany 11/2014

  RD bud wybuduje mieszkania dla młodych"

  „Francuski deweloper Nexity podpisał własnie umowę na budowę pierwszego etapu osiedla MY BEMOWO przy ul. Batalionów Chłopskich 79 w Warszawie. Rolę generalnego wykonawcy powierzono firmie RD bud, wywodzącej się z niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, działającej we Francji od ponad stu lat. (...)"

 • Rynek instalacyjny 11/2014

  Zrównoważone renowacje"

  „W tym roku platforma wymiany doświadczeń, cyklicznie organizowana przez firmę RD bud, odbyła się pod hasłem Zrównowazone renowacje - druga "młodość" inwestycji budowlanych. 25 września 2014 r. w Warszawie rozmawiano o rewitalizacji obiektów budowlanych - hoteli, centrów handlowych, obiektów biurowych i mieszkalnych. (...)"

 • Metro Warszawa 22.10.2014

  Nowa inwestycja na Bemowie"

  „Francuski deweloper Nexity podpisał umowę na budowę pierwszego etapu osiedla My Bemowo przy ul. Batalionów Chłopskich 79. (...) Osiedle będzie realizowane w dwóch etapach. Na początek powstanie 124 mieszkania od 31 do 121 m kw. w czteropiętrowym budynku. Mają być gotowe w I kwartale 2016 r.  Generalnym wykonawcą jest firma RD bud."