• Builder 8/2012

  „(…) W RD bud stawiamy na stałe podnoszenie kwalifikacji. Program edukacyjny dotyczy nie tylko naszych pracowników, ale również podwykonawców. Szkolimy innych, ale też i sami jesteśmy szkolenie. Ten wzajemny przepływ wiedzy i praktycznej znajomości poszczególnych zagadnień to wartość, która przekłada się bezpośrednio na praktykę, a więc na jakość i poziom realizowanych projektów (…)”

 • Gazeta Wrocławska 05.07.2012

  „ (…)Podwodny Wrocław można zobaczyć przy ul. Piotra Skragi na 60- metrowym ogrodzeniu, zmontowanym z płyt pilśniowych, pokrytych malunkiem. Płot pojawił się tuz obok budynku IX Liceum Ogólnokształcącego, dokładnie tam, gdie powstanie hotel sieci B&B (…) – To pomysł firmy RD bud, która współpracuje z siecią hoteli B&B. Podobne projekty powstawały w Toruniu i Warszawie przy okazji budowy hotelu (…) ”

 • Środowisko 7/2012

  „(…) O tym jak w praktyce wygląda wdrożenie zasad zrównoważonego budownictwa mówi Jean Luc Darras, ekspert z firmy RD bud, która od dwóch lat jest inicjatorem projektu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”. Celem zrównoważonego budownictwa jest bowiem zarówno trwałość, jakość, jak i użyteczność rozwiązań materiałowych, konstrukcyjnych i projektowych (…)”

 • Shopping Center Poland 8/2012

  „(…) Na powstającym w Bolesławcu centrum handlowym w czerwcu pojawiła się wiecha. Inwestorem obiektu jest spółka Antan, natomiast generalnym wykonawcą firma RD bud Sp. z o. o. Firma budowlana RD bud należy do francuskiej grupy budowlano – deweloperskiej Rabot Dutilleul Investissement SAS (…)”

 • Dziennik Polski 26.07.2012

  „(…) Chęć budowy szkoły w ramach partnerstwa publiczno – prywatnego (PPP) zgłosiło pięć firm. Pierwsza przetargowa sesja została przeprowadzona w ostatnich dniach w Warszawie. Podczas tego spotkania prowadzono rozmowy z trzema dużymi firmami: RD Bud-em, Strabagiem i Warbudem. Właściwe negocjacje, których finałem ma być wybranie wykonawcy rozpoczną się 10 września w Niepołomnicach (…)”