• Świat Architektury 10/2012

  „(…) Kwestie realizacji i zarządzania inwestycjami omawiano 27 września br. w Gdańsku podczas seminarium „Zrównoważone projektowanie - partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. Pomysłodawca projektu firma RD bud już po raz trzeci w tym roku zainicjował dyskusję wśród wszystkich grup zawodowych zaangażowanych w budowlany proces inwestycyjny (…)”

 • Świat Hoteli 24.09.2012

  „(…) Trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji rozpoczęła realizację kolejnej inwestycji na polskim rynku. Sieć otworzy swój kolejny hotel w samym sercu Wrocławiu. Generalny wykonawcą inwestycji jest spółka RD bud (..)”

 • Extra Podkarpackie 27.09.2012

  „(…) Standardem wprowadzonym na placu budowy są również kryte pojemniki oraz zbieranie odpadów do plastikowych worków lub specjalnych kontenerów. RD bud zwraca uwagę także na konieczność przekazania odpadów firmie recyclingowej, która może z nich uzyskać wiele użytecznych surowców (…)”

 • Extra Podkarpackie 11.10.2012

  „(…) Firma RD bud jako propagator zrównoważonego budownictwa daje dobry przykład, jak zadbać o właściwe składowanie materiałów budowlanych. RD bud zwraca uwagę także na konieczność przekazania odpadów firmie recyclingowej, która może z nich uzyskać wiele użytecznych surowców (…)”

 • Dom z ogrodem 9/2012

  „(…) Choć branża budowlana coraz chętniej wykorzystuje materiały oraz technologie, które nie zanieczyszczają środowiska, to wciąż marginalizowaną kwestią pozostaje segregacja i recycling materiałów budowlanych. Podejmując się realizacji licznych inwestycji, zarówno w kraju, jak i za granicą, inwestorzy budowlani powinni zadbać o właściwe składowanie często niebezpiecznych materiałów i wyrobów w wydzielonym, optymalnie przygotowanym do tego miejscu (…)”