• Inwestor 12

  „Kurkowa 14 z widokiem na rzekę”

  „(…) Atrakcyjnie ulokowane obiekty ujmują zarówno niebanalną architekturą, jak i bliskością infrastruktury miejskiej. Coraz częściej alternatywą dla domu jest więc studio z antresolą i okazałym tarasem z widokiem na okoliczny park lub rzekę. Szansę na rozkoszowanie się taką wygodą jeszcze przed końcem 2014 r. będą mieli mieszkańcy Wrocławia. Inwestycja Kurkowa 14 jest realizowana obecnie przez firmy RD bud i Nacarat zachwycać będzie zarówno precyzją wykonania, jak i stylizacją urozmaicającą śródmiejską architekturę stolicy Dolnego Śląska (…)”

 • Przegląd Budowlany nr 4/2013

  „Salon wiedzy w stolicy – seminarium RD bud w Warszawie”

  „(…) Cykliczne spotkania edukacyjne organizowane przez firmę RD bud do tej pory m.in. w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie miały charakter forum wymiany wiedzy, gdzie każdy z uczestników chętnie dzielił się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem. Zorganizowane 21.02.2013 r. seminarium w stolicy zarówno pod względem przedstawianych zagadnień, jak i zaangażowania prelegentów i uczestników seminarium nie odbiegało od standardów przyjętych w ubiegłych latach przez firmę RD bud. (…)”

 • Świat Hoteli nr 5/2013

  „Budowa B&B Wrocław na finiszu”

  „(…) Generalnym wykonawcą obiektu jest firma RD bud. Joanna Halagarda z pracowni Arbapol, główna architekt projektu, zadbała o wkomponowanie budynku w otaczające go zabytkowe kamienice. (…)”

 • Polish Real Estate Market 16.05.2013

  „(…) Przypomnijmy, że poprzedni etap rozbudowy (ok. 1,5 tys. m2 pow. Biurowej) zlecono firmie RD bud. (…)”

 • Eurogospodarka nr 4/2013

  „Branżowy dialog”

  „Firma RD bud zgromadziła uznanych deweloperów z branży budowlanej oraz reprezentantów instytucji i firm, którym bliska jest tematyka zrównoważonego budownictwa. Zorganizowana konferencja „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej” była kontynuacją wdrożonego przez firmę RD bud w 2010 r. projektu „Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. (…)”