• Świat Architektury 12/2013

  „Nowy szyk wrocławskiego Nadodrza”

  „Ekskluzywny apartamentowiec „Kurkowa 14” zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie nabrzeża Odry, tuż przy Mostach Mieszczańskich we Wrocławiu. Inwestycja położona jest także nieopodal zabytkowej, urokliwej części Starego Miasta. Nowoczesny budynek, zaprojektowany przez biuro Macków Pracownia Projektowa z pewnością wpisze się w krajobraz śródmieścia Wrocławia, eksponując jego nowoczesne oblicze(…)”

 • Builder 11/2013

  „Inwestycje hotelowe nadal z potencjałem”

  „(…) W zakresie inwestycji z sektora „hotele, pensjonaty, budynki zakwaterowania” najbardziej aktywnym Generalnym Wykonawcą jest RD bud, który ma na koncie realizację pięciu projektów. Wszystkie dotyczą sieciowych hoteli z segmentu ekonomicznego: B&B Toruń, B&B Warszawa, B&B Wrocław, Campanille Łódź, Etap Toruń (…)”

 • The City nr 5/2013

  „Budowa hotelu B&B Wrocław na finiszu”

  „(…) Niedługo hotel zostanie otynkowany, zamontowana zostanie również kamienna część elewacji. W czerwcu rozpocznie się wyposażanie pokoi. Generalnym wykonawcą obiektu jest spółka RD bud. (…).”

 • Gazeta Dewelopera nr 3/2013

  „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej”

  „Po raz jedenasty firma RD bud zgromadziła uznanych ekspertów z branży budowlanej oraz reprezentantów instytucji i firm, którym bliska jest tematyka zrównoważonego budownictwa. Zorganizowana 21.02.2013 roku w Warszawie konferencja „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej” była kontynuacją wdrożonego przez firmę RD bud projektu „Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”.

 • Odpady i Środowisko 1/2016

  „Zrównoważona gospodarka odpadami na placu budowy"

  " - (...) Dbałość o środowisko to podstawowy element, na którym opieramy politykę naszej firmy. Jako firma odpowiedzialna społecznie podejmujemy inicjatywę i corocznie sporządzamy bilans węglowy, który dostarcza informacji na temat ilości gazów cieplarnianych, których emisji udało nam się uniknąć w związku z prowadzeniem naszej działalności - mówi Eric Agnello, dyrektor generalny firmy RD bud Sp. z o.o., która realizuje inwestycje w pełni odpowiadające certyfikatom HQE - Wysoka Jakość Środowiskowa."